ATAK DIŞ TİCARET A.Ş  35 yılı aşkın süredir dünya markalarını Türk tüketicileriyle buluşturan, anne-bebek sektörünün öncü firmalarından biridir. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için geliştirilmiş ürün yelpazesine sahip markaları ile ebeveynlerin güvenini kazanmıştır. 

Bir bebeğin hayatınıza gireceğini öğrendiğiniz andan itibaren yepyeni bir hayata başlıyorsunuz. Yeni hayatınızın en önemli varlığı olan küçük mucizeniz için her şeyin en iyisini istersiniz. O’nun güven, mutluluk, sağlık, konfor ve sevgi içinde olması hayattaki en büyük önceliğinizdir. Kraft olarak bebeğinizi sizin kadar düşünüyor, onlar için çalışıyoruz. Ebeveyn hassasiyetinde; sevgi ve özveriyle üretilen ürünler sunuyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran, bebeklerin güvenliğini ön planda tutan; kaliteli, şık, konforlu ve Avrupa Standartlarında ürünlerimizle 35 yılı aşkın süredir sizinleyiz. Ürünler ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. >>Kraft Baby

NUK markasının ana firması olan MAPA GmbH, Almanya’nın Zeven şehrinde 165.000m2’lik alan üzerinde 1947 yılında kurulmuştur. NUK, 56 yıl önce bebek bakım markası olarak hayatına başlamıştır. Bugüne kadar da kendisini, anne ve babaların hayatlarını kolaylaştırarak; bebeklerin sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunmak için yenilikçi ve sağlıklı ürünler üretmeye ve geliştirmeye adamıştır.
NUK markasının doğuşu 1956 yılında Prof.Dr. W.Balters ve Dr. A.Müller’in ilk ortodontik emziği geliştirmeleri ile gerçekleşmiştir.
Emzirme sırasında anne göğsünün aldığı şeklin çene, damak, dil ve dudaklar arasında en ideal etkileşimi sağladığı ve doğumdan itibaren emzirmenin, çocukların ağız yapısının sağlıklı gelişiminde hatta daha sonra çocuğun konuşmasında bile olumlu etkisi olduğu görülmüştür. Böylece, NUK’un ortodontik yapısı (emzirme sırasında ki annenin göğsünün aldığı özel şekil) geliştirilmiştir. Tüm NUK emzik ve biberon emzikleri bu özel NUK şekli ile üretilmektedir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. >>NUK

1949 yılında Giuseppe Perego tarafından kurulmuş bir İtalyan firmasıdır. Kuruluşundan itibaren, bebek arabalarında ve taşıma koltuklarında, o dönemde sıklıkla kullanılan sac ve hasır kumaş yerine “su geçirmeyen” kumaş kullanarak pazarda büyük bir devrim yaratmıştır.

Zaman içerisinde pazardaki değişimleri iyi analiz ederek ve değişen  ihtiyaçları doğru bir şekilde ön görerek bebek bakımı ve akülü modeller açısından dünya çapında tanınan ve güvenilen bir marka olmuştur. Tüm ürünleri için, modern annenin ihtiyaçlarını, uluslararası güvenlik kurallarını ve en yüksek kaliteyi gözeterek, özgün ve konforlu tasarımlar geliştirmiştir.

Firma, ürün gamını; bebek arabaları, taşıma koltukları, oto koltukları, mama sandalyeleri ve akülü modelleri ile zenginleştirmiş ve desteklemiştir. Tüm bu ürün gamının gelişim süreci içerisinde, malzeme kalitesinden geleneksel ve yenilikçi üretim makinelerine kadar her bir parça ve işlem özel olarak incelenmekte ve sürekli kalite kontrolleri yapılmaktadır. Özel bir uzman ekibi ise sadece güvenlik testleri ve kontrolleri ile ilgili çalışmaktadır. 

Firma, sektörde özgün tasarımlarını, dayanıklı ve rahat kullanılan ürünlere dönüştürürken  zarafet ve şıklıktan ödün vermemektedir. Tüm bu süreçlerde temel hedefi ise ebeveynlerin hem kullanıcı deneyimi olarak, hem de bebeklerinin güvenliğinden ve ürünlerin güvenilirliğinden emin olarak, yaşamlarındaki bu keyifli süreçlerin tadını çıkarmasıdır.

Ürünler ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. >>Peg Perego